UKŻ „NIEGOCIN” zaprasza na „HAPPY S-PORT”

happy2Uczniowski Klub Żeglarstwa Regatowego „NIEGOCIN” realizuje projekt pt. „HAPPY S-PORT” finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Ze środków Powiatu Giżyckiego dofinansowany został wkład własny. Projekt polega na organizacji mobilnego miasteczka portowego z zabawami dla dzieci i młodzieży w różnych żeglarskich miejscach w kraju.

Giżyccy żeglarze bawili już dzieci i młodzież w Siemianówce, Giżycku (w czerwcu podczas regat ENERGA Sailing Cup oraz w lipcu w czasie Pucharu Mazur), w Kiekrzu nad jeziorem Kierskim oraz w Pucku podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Ostatni w tym sezonie Happy S-Port zagości w najbliższą sobotę w porcie EKOMARINA Giżycko. Start o godz. 12.00. Uczestnicy konkursów i zabaw otrzymają gadżety wydawnicze – pocztówki, notesy i teczki o tematyce żeglarskiej wyprodukowane specjalnie na tę okazję. Do wspólnej zabawy organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych.

happy4

happy2