Uroczyste otwarcie Centrum Kształcenia Praktycznego w Giżycku

W dniu 5 czerwca br. odbyło się uroczyste otwarcie Powiatowego Centrum Kształcenia Praktycznego w Giżycku zmodernizowanego podczas realizacji projektu „Edukacja zawodowa w regionie transgranicznym podstawą rozwoju przedsiębiorczości” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Litwa – Polska 2007 – 2013.

W otwarciu CKPiDN wzięli udział członkowie Komitetu Monitorującego i Sterującego Programu Litwa – Polska, zaproszeni wójtowie, dyrektorzy szkół ze strony partnera polskiego i litewskiego (zastępca dyrektora administracji w Alytus- Aira Visockaite, dyrektor szkoły dla młodzieży i dorosłych w Alytusie – Gintautas Draugelis) oraz od strony Partnera projektu APRC: Aurelija Malinauskaitė, Raimonda Radlinskaitė. Do Giżycka przyjechali również uczestniczący w projekcie litewscy przedsiebiorcy: Vladimiras Bakum oraz Romualdas Ambroževičius.

Program uroczystości obejmował:

– 18:15 – część oficjalna
– 18:45 – pokaz pracy Centrum jako polsko – litewskiej placówki edukacyjnej

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości otwarcia CKPiDN w Giżycku.