Utrudnienia w ruchu pojazdów 2 i 8 kwietnia

Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Giżycku informuje o utrudnieniach w ruchu pojazdów w związku z organizacją w dniach 2 i 8 kwietnia br. procesji.
2 kwietnia 2012 r. , w kolejną rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II, odbędzie się w Giżycku w godzinach 19.30 – 21.37 Biały Marsz. Procesja rozpocznie się z Kościoła Ducha Świętego Pocieszyciela w Giżycku przy Al. Wojska Polskiego i przejdzie ulicami: Moniuszki, (most zwodzony), Olsztyńska, Plac Grunwaldzki, Warszawska, Wodociągowa, do ronda, Kościuszki przed Kościół Św. Kazimierza. Część ulicy Kościuszki przed Kościołem Św. Kazimierza na czas czuwania będzie wyłączona z ruchu.

8 kwietnia 2012 r. odbędzie się w Giżycku Procesja Rezurekcyjna w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Procesja rozpocznie się z Sanktuarium Św. Brunona w Giżycku przy ul. Pionierskiej 14 o godz. 6.00 i przejdzie ulicami: Pionierska, Kościuszki do świateł na skrzyżowaniu, Al. 1 Maja, Daszyńskiego i ulicą Pionierską wróci do kościoła. Czas trwania procesji ok. 30 minut.