Utrudnienia w ruchu pojazdów

Informujemy o utrudnieniach w ruchu pojazdów w związku z organizacją procesji żałobnej w Giżycku w dniu 1 listopada 2019 r. oraz przemarszu religijno-patriotycznego w Wydminach w dniu  08 listopada 2019 r.

 

  1. Procesja żałobna odbędzie się w dniu w dniu 1 listopada 2019 roku. Procesja rozpocznie się z Sanktuarium św. Brunona w Giżycku przy ulicy Pionierskiej 14 około godziny 13 i przejdzie ulicami Pionierską, Tadeusza Kościuszki, Aleja 1 Maja w kierunku cmentarza. Przewidywany czas przejścia około 30 minut.
  2. Przemarsz religijno-patriotyczny w Wydminach, który odbędzie się 08.11. 2019 r. w godz. 9:20 – 10:30. Uroczystość rozpocznie się Apelem Niepodległości na dziedzińcu głównym Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach przy ul. Grunwaldzkiej 94. Po apelu nastąpi przemarsz uczestników uroczystości ze szkoły ulicą Grunwaldzką pod kościół parafialny pod wezwaniem Chrystusa Zbawiciela w Wydminach przy ulicy Grunwaldzkiej 41. Tam po złożeniu kwiatów i zapaleniu zniczy przy pomniku Żołnierzy Wyklętych ponownie nastąpi przemarsz uczestników ulicą Grunwaldzką do skrzyżowania z ulicą Suwalską, następnie ulicą Składową, Kolejową, Dworcową i Grunwaldzką powrót na dziedziniec szkolny.