Utrudnienia w ruchu pojazdów w dniach 18 i 31 marca br.

Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Giżycku informuje o utrudnieniach w ruchu pojazdów w związku z organizacją Procesji Drogi Krzyżowej  w dniu 18 marca 2013 r. w Giżycku oraz Procesji Rezurekcyjnej w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego w dniu 31 marca 2013 r . w Giżycku.

1. Procesja Drogi Krzyżowej  w dniu 18 marca 2013 r. w Giżycku:

Procesja rozpocznie się przy ul. Pionierskiej o godz.19.00 i przejdzie ulicami: Pionierska, Kościuszki, Mazurska, Koszarowa (do skrzyżowania z Nowowiejską), Nowowiejska, Konarskiego, Kopernika, Pocztowa, Traugutta, Pionierska. Przewidywany czas przejścia ok. 1 godziny

2. Procesja Rezurekcyjna w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego w dniu 31 marca 2013 r . w Giżycku:

Procesja rozpocznie się z Sanktuarium świętego Brunona w Giżycku przy ul. Pionierskiej 14 o godz.6.00 i przejdzie ulicami: Pionierska,  Kościuszki do świateł na skrzyżowaniu, Al. 1 Maja, Daszyńskiego i ulicą Pionierską wróci do kościoła. Czas trwania procesji ok. 30 minut.