Utrudnienia w ruchu w miejscowości Sulimy

Zarząd Dróg Powiatowych w Giżycku informuje, że w związku z realizacją zadania „Przebudowa drogi powiatowej nr 1736N Kruklanki-Pieczonki-Sulimy w miejscowości Sulimy” nastąpią utrudnienia w ruchu. Od 30 stycznia 2020 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na czas robót.

W przypadku zamknięcia jednego pasa drogi – ruch będzie odbywał się wahadłowo. W przypadku zajęcia całej jezdni zostaną wyznaczone objazdy (jak na schematach poniżej).

Przedmiotem zadania jest przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1736N o długości 1281,94 m. Planowany zakres robót budowlanych zawiera: przebudowę skrzyżowania zwykłego na skrzyżowanie typu „mini rondo”, skanalizowanie ruchu drogowego, w tym odseparowanie ruchu pieszego od ruchu samochodowego, przebudowę skrzyżowań z drogami gminnymi, wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, przebudowę oraz wykonanie nowych chodników i zjazdów, wykonanie zatok autobusowych, parkingu, budowę odwodnienia drogi, urządzeń bezpieczeństwa ruchu, oznakowanie pionowe i poziome oraz zabezpieczenie sieci telekomunikacyjnej i wodociągowej.

Poniżej znajdują się schematy tymczasowej organizacji ruchu (kliknij, aby powiększyć obraz):

ZAMKNIĘCIE PRAWEGO PASA DROGI:zdjecie - zamknięcie prawego pasa drogiZAMKNIĘCIE LEWEGO PASA DROGI:

zdjęcie zamknięcie lewego pasa drogiZAMKNIĘCIE CAŁEJ JEZDNI:zdjęcie zajęcie całej jezdniZAMKNIĘCIE CAŁEJ JEZDNI:

zdjęcie zajęcie całej jezdni