UWAGA! Roboty na drodze wojewódzkiej nr 643

Droga wojewódzka nr 643 o długości ok. 20 km rozpoczyna bieg w Wilkasach a kończy w Olszewie. Droga biegnie przez miejscowości Strzelce, Bogaczewo, Kozin, Prażmowo, Szymonka.

W związku z prowadzeniem robót dotyczących realizacji zadania pn: „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 643 w zakresie stabilizacji i zabezpieczenia korpusu drogowego”, Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. informuje o wdrożeniu czasowej organizacji ruchu. Zakres organizacji ruchu obejmuje odcinek o długości 0,242 km drogi wojewódzkiej nr 643 na terenie powiatu mrągowskiego od granicy z powiatem giżyckim w kierunku DK 16 – na odcinku znajdują się charakterystyczne uskoki i nierówności w asfalcie. Z uwagi technologię robót przebudowywany odcinek drogi wojewódzkiej zostanie wyłączony z użytkowania.

Termin wprowadzenia czasowej organizacji ruchu: 06.07.2020 – 16.09.2020.

Poniżej prezentujemy mapki robót (kliknij, aby powiększyć):

Przebieg drogi wojewódzkiej nr 643:

Odcinek drogi w przebudowie:

Objazd przez Ryn:

Miejsce prowadzenia robót: