V Mrągowski Wojskowy Piknik Biegowy

14045269_1311234025573096_660206718_oWydmińscy biegacze narzucili bardzo mocny rytm biegu w V Mrągowskim Wojskowym Pikniku Biegowym. Małżeństwo Beata i Bartek Osior zwyciężyli w biegu na 5 km. Następnie Państwo Osior zajęli drugie miejsca w biegu na 10km, a na obu dystansach odebrali puchary dla najszybszych małżeństw. Drugie miejsce w kategorii małżeństw na dystansie 5 km zajęła kolejna wydmińska para – Gabriela i Krzysztof Gaworscy. Dorota Grześkowicz z BiegamBoLubię Wydminy była trzecia w kategorii K-40. Również trzecie miejsce zajęła gimnazjalistka Zuzanna Osinka, która wystartowała w biegu młodzieżowym na dystansie 2,2km. Wydmiński klub uplasował się na IV miejscu w kategorii drużynowej. W całej imprezie udział wzięło ponad dwustu biegaczy z całego kraju.