VI edycja konkursu „Samorząd Równych Szans 2014”

logo_FIRRFundacja Instytut Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w VI edycji konkursu na najlepsze praktyki samorządów na rzecz osób z niepełnosprawnościami i zawalczenia o tytuł „Samorządu Równych Szans 2014”. W tym roku przyznane zostaną ponadto dodatkowe nagrody w kategorii: najlepsze praktyki w zakresie zatrudniania osób z niepełnosprawnościami oraz najlepsze praktyki na rzecz rodziców dzieci z niepełnosprawnościami.

Ostateczny termin składania wniosków upływa 15 czerwca 2014 r.

Wszystkie samorządy: wojewódzkie, powiatowe i gminne są zaproszone do udziału w konkursie. W bieżącej edycji wnioski konkursowe należy składać w internetowej Bazie Dobrych Praktyk: www.bazadobrychpraktyk.org.pl

Proces rejestracji przedstawiamy krok po kroku w przewodniku. Aby pobrać przewodnik kliknij TUTAJ. Wszelkie dodatkowe informacje na temat Bazy uzyskają Państwo również pisząc na adres mailowy: bdp@firr.org.pl.

Informacja o konkursie oraz jego regulamin znajdują się również na stronie Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego: www.firr.org.pl i stronach Partnerów edycji regionalnych, gdzie będą na bieżąco aktualizowane.

Informacja o poprzedniej edycji konkursu

Publikacja zawierająca opisy projektów nagrodzonych w poprzedniej edycji konkursu: