Volvo Gdynia Sailing Days 2017

fifiGiżyccy żeglarze bardzo dobrze zaprezentowali się w regatach rozgrywanych na Zatoce Gdańskiej w ramach cyklicznej imprezy Volvo Gdynia Saling Days.

W  Pucharze Miasta Gdyni Tomek Trajnowicz wśród chłopców w klasie Laser 4.7 zdobył brąz! W klasyfikacji U16 był drugi. Magda Daniszewska nie dała szansy rywalkom i zwyciężyła w klasie Laser 4.7 kobiet, Stach Klimaszewski zdominował klasę Laser Radial mężczyzn – wygrywając pięć wyścigów zdobył złoty Puchar Miasta Gdyni! A Filip Szmit z Kubą Gołębiowskim ostatnim rozegranym wyścigiem zapewnili sobie zwycięstwo w klasie 420!

4. Bartosz Guz

W  Pucharze Trenerów w klasie OPP gr. B Magda Skórnóg wywalczyła trzecie miejsce wśród dziewczynek, a w klasyfikacji open w stawce blisko 300 zawodników była 14! Kamil Stemplewski w klasyfikacji open zajął fantastyczne siódme miejsce!

Hania Borkowska była druga w klasyfikacji dziewczynek do lat 9.