* Warsztaty pt. „Artystyczna dusza ekonomii społecznej”

Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Ełku serdecznie zaprasza na spotkanie z ekonomią społeczną pt. „Artystyczna dusza ekonomii społecznej”. Spotkanie w formie bezpłatnych warsztatów odbędzie się 4 lipca 2013 r. w godz. 16:00 – 20:00 w Hotelu Masovia w Giżycku przy ul. Dąbrowskiego 8.

W programie warsztatów: lepienie z gliny, makrama, warsztaty ze słomy oraz rzeźba.

Warsztaty poprowadzą przedstawiciele Ekomuzeum U Jeziorowskich prowadzonego przez Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego „Puszcza Borecka” z Kruklanek.

W przerwach między warsztatami uczestnicy spotkania będą mieli okazję skosztować wyjątkowych, regionalnych potraw, przygotowanych przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Wiejskich „Wokół Sypitek”.

Do udziału w warsztatach zapraszamy chętnych z terenu powiatu giżyckiego, w szczególności osoby bezrobotne, nieaktywne zawodowo, członków organizacji pozarządowych, pracowników urzędów miast, gmin, ośrodków pomocy społecznej.

Program warsztatów:
16.00 – 16.10    Rejestracja i powitanie uczestników spotkania
16:10 – 16.20    Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej – oferta
16.20 – 16.45    Ekomuzeum U Jeziorowskich– prezentacja podmiotu ekonomii społecznej
16.45 – 17.00    Przerwa kawowa
17.00 – 20.00    Warsztaty: lepienie z gliny, makrama, warsztaty ze słomy, rzeźba

Jak się zgłosić?
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach w swoim powiecie powinny przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy do dnia 28 czerwca 2013 r. na adres: paulina.zajkowska@adelfi.pl Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zaznaczenie w formularzu zgłoszeniowym wybranego warsztatu. Więcej informacji udziela Paulina Zajkowska, tel. (87) 737-78-45.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY [pobierz]