Warto skorzystać z pomocy doradcy

22 listopada br. odbył się w Starostwie Powiatowym w Giżycku dyżur Punktu Konsultacyjnego Lokalnej Grupy Rybackiej. Zainteresowane podmioty mogły skorzystać z pomocy doradcy w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych do trwającego obecnie naboru wniosków w ramach Programu Operacyjnego RYBY, Środka 4.1. „Rozwój obszarów zależnych od rybactwa”. 

Przypominamy, iż wnioski o przyznanie pomocy wraz z załącznikami składa się bezpośrednio w Biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie”,  Pl. Wolności 1B; 11 – 600 Węgorzewo w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 15:00 w terminie do dnia 2 grudnia 2011r.

Ci z Państwa, którzy nie mogli przybyć na dyżur Punktu Konsultacyjnego, mogą wciąż skorzystać z pomocy pracowników Biura Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie” przy przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych oraz uzyskać dodatkowe informacje w Biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie”, Pl. Wolności 1b; 11 – 600 Węgorzewo; tel. (87) 428 47 41 , e-mail: biuro@mazurylgr.pl

Szczegółowe informacje dot. aktualnego naboru wniosków znajdą Państwo na stronie internetowej: www.mazurylgr.pl