Webinarium dla NGO

Co zmieniło się w zakresie rozliczeń finansowych w organizacjach pozarządowych w obliczu stanu epidemii? Czy NGO’sy mogą w związku z tym liczyć na jakieś ulgi lub zwolnienie z dotychczasowych obowiązków? Na to i inne pytania odpowiemy sobie podczas webinarium, które odbędzie się 27 maja 2020 r. o godz. 16.00.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku serdecznie zaprasza przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej z powiatów: piskiego, gołdapskiego, oleckiego, węgorzewskiego, giżyckiego i ełckiego na webinarium „Sprawozdawczość w podmiotach ekonomii społecznej”, na którym krok po kroku wyjaśnimy jak wypełnić/stworzyć dokumenty sprawozdawcze organizacji, tak, by temat ten nie spędzał nam snu z powiek.

Webinarium odbędzie się 27 maja 2020 r. w godzinach 16.00 – 16.30. Od 16.30 do 20.00 będzie natomiast możliwość skorzystania z dyżuru eksperckiego w zakresie sprawozdawczości finansowej. Poprowadzi je Kinga Wołotkiewicz, wieloletni praktyk w zakresie księgowości w organizacjach pozarządowych.

W celu zgłoszenia należy do dnia 26 maja do godziny 12.00 wypełnić formularz dostępny pod poniższym linkiem: 

https://docs.google.com/forms/d/1GEeQXQEMSlgAFVt6jdmCPCNqI8frhkZprUoGq_Pplc0/edit?ts=5ebbc49e

Więcej informacji o webinarium udziela Paulina Zajkowska pod nr telefonu (87) 737 74 82 lub mailowo: paulina.zajkowska@adelfi.pl