Zapraszamy na interesujące wydarzenie Giżycki Kalendarz Artystyczny

1Serdecznie zapraszamy na wernisaż giżyckiego kalendarza artystycznego 2016. Wernisaż połączony z koncertem Amelielle do słów poezji Krystyny Janik odbędzie się 18 grudnia 2015 r. o godz.: 18:00 w Tawernie Marina.

 

Każdy miesiąc Kalendarza ma swoja fotografię autorstwa Tadeusza Niewiadomskiego, rysunki dzieci 6-8 letnich oraz 2 pań, tj Elżbiety Kolczyńskiej i Ireny Budny oraz limeryki poetyckie Krystyny Janik.
Kalendarz jest integracyjną pracą pokoleń i powstał w ramach dofinansowania zadania publicznego Powiatu Giżyckiego „Malownicze Mazury Giżyckie Krajobrazy” realizowanego przez Stowarzyszenie Bezrobotnych „Jesteś-My”.

Stowarzyszenie Bezrobotnych „jesteś-My” dziękuje również Przedsiębiorstwu Usługowo-Handlowemu „ŻEGLARZ” za wsparcie i komputerowe opracowanie graficzne Kalendarza, a w szczególności Pani Ewie Kułdo i Panu Hubertowi oraz Państwu Kasi i Jackowi Niewiadomskim za wsparcie i udzielenie lokalu Tawerny Marina na Wernisaż Kalendarza wraz z towarzyszącym mu koncertem Amelille / Giżycczanki, mieszkającej obecnie w Warszawie, która zaśpiewa poezję Krystyny Janik i nie tylko oraz zagra na tęczowych misach muzyko-terapeutycznych. Usłyszymy też Giżycczanina- Leszka Zatorskiego/ również w aranżacji muzycznej utworów poetyckich Krystyny Janik.

Zapraszamy serdecznie.

(kliknij w plakat, aby go powiększyć)

wer