Wieści z I Liceum Ogólnokształcącego

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego zajęli II miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w pływaniu drużynowym w ramach Licealiady chłopców. Gratulujemy!

Zapraszamy do przeczytania relacji z turnieju gry „League of Legends”:

„W sobotę 8 grudnia w naszej szkole odbył się turniej gry komputerowej „League of Legends” zorganizowany przez grupę uczniów z klasy 2e, w ramach projektu z ekonomii w praktyce. Po rozegranych wcześniej eliminacjach, w finale wzięły udział cztery pięcioosobowe drużyny. Po wyrównanej grze zwyciężyła grupa z Suwałk.
Finał nie odbyłby się gdyby nie Pani Marta Koplin, która zgodziła się sprawować nad uczniami opiekę podczas wydarzenia.
W imieniu graczy oraz organizatorów chcielibyśmy podziękować sponsorom: Burmistrzowi miasta Giżycko, Panu Wojciechowi Iwaszkiewiczowi,firmie „auto Kaczmarczyk”, Radzie Rodziców i naszemu nauczycielowi, Panu Jarosławowi Czopińskiemu za otrzymane nagrody oraz wsparcie finansowe”

Autor: I Liceum Ogólnokształcące w Giżycku