Włącz się do gry! Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych

logo-amicusTowarzystwo Amicus zaprasza do Olsztyna już 25 listopada 2016 r. na bezpłatne szkolenie pt. „Włącz się do gry! Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych”, a 24 listopada 2016 r. na bezpłatne warsztaty tematyczne w zakresie: Projekty edukacyjne (gr. I), Tworzenie projektów partnerskich (gr. II).

Podczas szkolenia proponuje przegląd programów operacyjnych pod kątem dostępności dla organizacji pozarządowych, informacje dotyczące zmian w stosunku do perspektywy finansowej 2007-2013, przykłady przedsięwzięć realizowanych przez trzeci sektor w obecnej perspektywie. Najbardziej aktualnych informacji nt. planowanych konkursów dostarczą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Departamentu EFS oraz Punktów Informacyjnych FE.

Warsztaty to spotkanie w mniejszej grupie, praca metodami aktywnymi, możliwość dogłębnego omówienia tematu, skonsultowania własnej koncepcji projektu, wymiany doświadczeń z innymi osobami uczestniczącym w warsztacie.
Istnieje możliwość zapisania się na konsultacje indywidualne, które odbędą się po zakończonym seminarium/warsztacie!

Szkolenie i warsztaty poprowadzą wykwalifikowani trenerzy/doradcy, mający doświadczenie m.in. jako trenerzy kluczowi Regionalnych Ośrodków EFS w latach 2009-2014.

Nieważne, czy skróty POWER, POiŚ, POIR są Ci znane, czy zupełnie obce, przyjdź, zorientuj się jakie są możliwości uzyskania finansowania przez organizacje pozarządowe w obecnej perspektywie!
Wydarzenia te to pierwsze z cyklu ogólnopolskich działań edukacyjnych na temat możliwości aplikowania o fundusze europejskie przez organizacje pozarządowe w perspektywie 2014-2020, w ramach projektu „Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych w Polsce” który jest realizowany na zlecenie Ministerstwa Rozwoju przez Towarzystwo Amicus. Dalsza oferta obejmuje m.in. kolejne warsztaty tematyczne, webinaria (seminaria on-line), e-learning, bezpłatne doradztwo.
Szkolenie i warsztaty są BEZPŁATNE i będą dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Link do ogłoszenia i zapisy: http://ckngo.pl/blog/show-post/p/27 – aby wziąć udział należy się zarejestrować na platformie edukacyjnej projektu.

 

Zaproszenie [POBIERZ]

Informacja o projekcie [POBIERZ]

Program szkolenia i warsztatów [POBIERZ]