Wręczono nagrody w konkursach ekologicznych

26 listopada br. Starosta Giżycki wziął udział w uroczystej gali wręczenia nagród w konkursach organizowanych przez Mazurskie Centrum Edukacji Ekologicznej działające przy Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich. Realizacja dwóch z konkursów dofinansowana była przez Powiat Giżycki w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi. Wydarzenie zgromadziło w giżyckiej Ekomarinie liczne grono uczestników oraz znakomitych gości.

Przyznano nagrody laureatom konkursów:
– plastycznego „Zielone zakątki Powiatu Giżyckiego”,
– fotograficznego „Pocztówka z Mazur”
– konkursu dla placówek oświatowych „Mój magiczny ogród przy szkole”.

Uroczystość wzbogacili Krzysztof Pawlukojć oraz Aleksandra Juszkiewicz, którzy zaprezentowali ciekawostki z życia dzikiej przyrody.

Źródło informacji: Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich

Zadanie pn. Otwarty Konkurs Fotograficzny „Pocztówka z Mazur” jest współfinansowane ze środków Powiatu Giżyckiego.

Zadanie pn. „Zielone zakątki Powiatu Giżyckiego – konkurs plastyczny dla uczniów szkół każdego szczebla”, jest współfinansowane ze środków Powiatu Giżyckiego.