#Wspieram Podmioty Ekonomii Społecznej (PES) z Warmii i Mazur w te Święta !!!

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia Zespół projektu pozakonkursowego pn. „Ekonomia społeczna na Warmii i Mazurach” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przygotował katalog wybranych produktów i usług świadczonych przez podmioty ekonomii społecznej z naszego regionu.

Akcja pod hasłem #WSPIERAM PES Z WARMII I MAZUR ma na celu promocję produktów i usług świadczonych przez podmioty ekonomii społecznej (PES) z Warmii i Mazur w okresie świątecznym, z których część dochodów przeznaczona jest na cele społeczne.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z unikatowymi produktami oraz świątecznymi usługami naszych lokalnych przedsiębiorców społecznych, zawartymi w załączonym katalogu. Klikając w nazwę organizacji, zostaną Państwo przekierowani na strony internetowe PES, na których znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące oferty przedsiębiorstwa społecznego.

W katalogu można znaleźć piękne ceramiczne lub drewniane ozdoby, bożonarodzeniowe wianki oraz figurki i choinki wykonane z ekologicznych, naturalnych materiałów, które mogą być doskonałym prezentem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ofercie znajdziecie Państwo także świąteczne potrawy, takie jak aromatyczne pasztety, wigilijne pierogi z kapustą i grzybami, domowe przetwory, chleb na zakwasie, czy domowe ciasta.
Życzymy owocnych zakupów!

www.es.warmia.mazury.pl