Wycieczka uczniów Zespołu Szkół Zawodowych do Hotelu Mariott w Warszawie


8 lutego 2013 r. 35 uczniów klas I-IV Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Zawodowych  uczących się w zawodzie technik hotelarstwa miała niepowtarzalną okazję zwiedzić jeden z najlepszych hoteli w Polsce, jakim jest Marriott Warsaw – obiekt 5-gwiazdkowy. Uczniowie dzięki uprzejmości pracowników hotelu mogli poznać zasady funkcjonowania obiektu, zwiedzić część pobytową, w tym apartament wiceprezydencki i prezydencki, część gastronomiczną, część biznesową, recepcję i lobby; skonfrontować wiedzę zdobytą w szkole.

 

Przewodnikiem po hotelu była pani Maria Chludzińska – Human Resources & Training Manager. Inicjatorem wycieczki był uczeń klasy III b T Maciek. Nad organizacją wycieczki czuwała pani Diana Kopaczewska – nauczyciel przedmiotów zawodowych. Uczniowie jednogłośnie stwierdzili, że warto było zobaczyć taki obiekt. Panorama z 41 piętra na długo zostanie w ich pamięci  i żałują, że nie ma w Giżycku takiego hotelu. Maciek zaproponował wyjazd do kolejnego obiektu 5-gwiazdkowego znajdującego się w Polsce.

A oto opinie uczestników:
– Wycieczka była świetna. Nigdy wcześniej nie byłam w tak ekskluzywnym hotelu. Gdyby nadarzyła się okazja, zwiedziłabym go po raz kolejny.
– Wycieczka bardzo mi się podobała. Miałam okazję zobaczyć hotel 5-gwiazdkowy i poznać pracę ludzi. Dużo się dowiedziałam, co jest przydatne w zawodzie hotelarza. Chociaż jazda była długa, to opłaciło się pojechać. Każdy przyszły hotelarz powinien zobaczyć hotel o takim standardzie. Naprawdę polecam.
– Wycieczka była bardzo udana. Hotel był piękny. Mogłam poznać pracę ludzi w nim, a także wyposażenie. Doświadczenie bardzo cenne.
– Zaliczam wycieczkę do jak najbardziej udanych. Mieliśmy okazję zobaczyć pracę ludzi w hotelu o bardzo wysokim standardzie, jednym z najlepszych w Polsce. Jestem pewna, że sama nie miałabym okazji zwiedzić takiego hotelu, dlatego fajnie, że szkoła dała taką szansę. OBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH WYCIECZEK!