Wyniki I Turnieju w Podnoszeniu Ciężarów

30 kwietnia br. w nowej hali sportowej Ośrodka Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu w Giżycku odbył się I Turniej w Podnoszeniu Ciężarów o Puchar Starosty Giżyckiego oraz I Drużynowe Mistrzostwa w Podnoszeniu Ciężarów o Puchar Burmistrza Giżycka. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Turnieju oraz obejrzenia galerii zdjęć.

W zawodach wystąpiła 1 zawodniczka i 29 zawodników z klubów Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów.

Za zajęcie od I do III miejsca w danej kategorii wagowej zawodnicy otrzymali medale (wyniki poniżej).

Puchar za zajęcie 1 miejsca w kategorii Open JUNIORZY do lat 16 otrzymał Paweł Kulik z Klubu Meyer Elbląg.

Puchar za zajęcie 1 miejsca w kategorii Open JUNIORKI do lat 20 otrzymała Joanna Marcinowska z Klubu Orzeł Karolewo zaś w kategorii Open JUNIORZY do lat 20 otrzymał Damian Świst z Klubu Meyer Elbląg.

Puchar za zajęcie 1 miejsca w kategorii Open SENIORZY otrzymał Norbert Matulka.

Puchary wręczał Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdzewski. Wszyscy zawodnicy otrzymali również pamiątkowe dyplomy.

I Turniej w Podnoszeniu Ciężarów o Puchar Starosty Giżyckiego

Mężczyźni JUNIORZY do 16 lat  [pobierz wyniki]

Kobiety JUNIORKI  do 20 lat oraz Mężczyźni JUNIORZY do 20 lat  [pobierz wyniki]

SENIORZY Open  [pobierz wyniki]

I Turniej w Podnoszeniu Ciężarów o Puchar Starosty Giżyckiego był współfinansowany przez Powiat Giżycki w ramach realizacji Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

I Drużynowe Mistrzostwa w Podnoszeniu Ciężarów o Puchar Burmistrza Giżycka

DRUŻYNOWO  [pobierz wyniki]

Klasyfikację drużynową wygrał Meyer Elbląg przed MLKS Siła Bartoszyce, LUKS Kurzętnik, TS Nida Nidzica i GLKS Orzeł Karolewo.

Sędzią głównym zawodów był Zdzisław Hryniewicki z Kętrzyna, prezes Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów, trener sekcji podnoszenia ciężarów w Karolewie.
Sędzią środkowym był Kazimierz Jakimowicz z Suwałk. Sędziowie boczni: Michał Jasiński, Marcin Kozłowski. Sędzia techniczny: Jakub Jasiński. Sekretarz zawodów: Ryszard Kałamarz.
Obsługę medyczną zapewniał podczas zawodów Mariusz Głowacki.
Obsługę nagłośnienia zapewniali: Michał Zieliński i Michał Oleksiak z Radia 5.
Obsługa techniczna: Katarzyna Macewicz.

Fot. IKS-INTEGRACJA-CONAN Integracyjny Klub Podnoszenia Ciężarów w Giżycku