Wyniki Turnieju Bocci o Puchar Starosty

27 kwietnia 2013r. w hali widowiskowo – sportowej przy ul. 3 Maja w Giżycku odbył się „I Wiosenny Integracyjny Turniej Bocci o Puchar Starosty Giżyckiego”, którego organizatorem było stowarzyszenie IKS-INTEGRACJA-CONAN oraz Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku. Natomiast współorganizatorem Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Giżycku. W Turnieju wzięło udział blisko 80 zawodników.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami turnieju   [pobierz]

Więcej zdjęć mogą Państwo obejrzeć  TUTAJ [pobierz] oraz TUTAJ [pobierz]

Dzięki organizacji „I Wiosennego Turnieju Bocci o Puchar Starosty Giżyckiego” na wysokim poziomie Giżycka drużyna została zaproszona na II Międzynarodowy Integracyjny Paraolimpijski Turniej Boccia „Prometeus – Cup 2013” organizowany w hali sportowej w Konopiskach w dniach 25-26 maja 2013 r.
PLAKAT [pobierz]
REGULAMIN [pobierz]