Wypromuj obiekty turystyczne na wsi !

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko – Mazurskiego przy współpracy z Warmińsko – Mazurską Regionalną Organizacją Turystyczną planuje kolejne wydanie informatora „Turystyka wiejska”, w którym znajdą się dane teleadresowe i oferta gospodarstw agroturystycznych w regionie Warmii i Mazur oraz oferta członków Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych z naszego regionu. Poprzednia edycja została opublikowana w 2014 r.

Dystrybucja wydawnictwa będzie prowadzona na turystycznych targach krajowych i zagranicznych. Będzie je można również otrzymać w Wojewódzkim Centrum Informacji Turystycznej w Olsztynie oraz Informacjach Turystycznych w regionie Warmii i Mazur.

Istnieje możliwość wypełnienia ankiety on-line, która dostępna jest pod adresem: www.wmrot.org/link/1

Zamieszczenie informacji o obiekcie w wydawnictwie jest bezpłatne.

Więcej informacji udzieli: Agnieszka Majewska, amajewska@wmrot.org, tel/fax +48 89 535 35 65/66

REGULAMIN  [pobierz]