Wyróżnienie dla Punktu Pośrednictwa Pracy OHP

21 stycznia br. w Giżyckim Centrum Kultury odbyła się uroczystość podsumowująca działania wolontariatu za rok 2013. Inicjatorką przedsięwzięcia była Pani Elżbieta Kolczyńska Koordynator Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu Bezrobotnych „Jesteś-My” w Giżycku, która dziękowała przedstawicielom instytucji samorządowych, dyrektorom szkół, przedsiębiorcom, kadrze pedagogicznej, pośrednikowi pracy z PPP OHP oraz wolontariuszom za pomoc i ogromne zaangażowanie w Świąteczne Zbiórki Żywności oraz jesienną akcję „Podziel się Posiłkiem”. Wszyscy zasłużeni w pomoc charytatywną otrzymali dyplomy i upominki.

„Tak jest w moim życiu, że zawsze byłam w coś zaangażowana, szukałam pomysłu dla siebie i znalazłam. To jest pomaganie. Kocham kontakt z ludźmi, kocham kiedy są oni blisko mnie, gdy można im spojrzeć głęboko w oczy. Wtedy czuję fajną energię, która mnie niesamowicie wzmacnia” podsumowała wolontariuszka z giżyckiego PPP OHP.

Galę uświetniły występy artystyczne utalentowanych uczniów z lokalnego gimnazjum. Na koniec uroczystości goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zostać wolontariuszem Punktu Pośrednictwa Pracy OHP i pomagać razem z nami, odwiedź koniecznie nas przy ulicy Smętka 5, pokój 104. W każdym, nawet najmniejszym geście jest wielki potencjał, by dawać innym, to co najlepsze. Dołącz do nas.

Punkt Pośrednictwa Pracy OHP powstał przy współpracy z władzami lokalnymi w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Autorką tekstu jest Agnieszka Zdanewicz pośrednik pracy
Autorką zdjęć jest Agnieszka Zdanewicz pośrednik pracy