Wystaw się na Targach EKOnomii Społecznej 2022!

Zachęcamy do sprzedaży swoich produktów na największych lokalnych targach w naszym regionie organizowanych przez Stowarzyszenie Adelfi!

11 września 2022 r. spotkamy się w Ełku na czwartych już targach EKOnomii Społecznej. Organizatorzy zapewniają odbiorcom tematyczne prelekcje i warsztaty w nurcie ekologicznym. Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska wystawiennicze. Zapraszamy wytwórców produktów naturalnych (rolniczki, rolników, producentów żywności, kosmetyków, rękodzieła itp.) do zgłaszania swojego udziału. Do współpracy zapraszamy w szczególności koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne i inne podmioty ekonomii społecznej.

Zgłoś swój udział – to proste! Jak to zrobić?

Wystarczy, że wyślesz formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/3PfLXUl

lub wyślesz poniższy formularz na adres e-mail kamila.guzewicz@adelfi.pl

Jeżeli masz pytania, to na wszystkie odpowie Kamila Guzewicz pod numerem telefonu 796 373 811. Zapraszamy!

formularz zgłoszeniowy [pobierz]