X Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur otwarty

W dniu dzisiejszym rozpoczęło się kolejne, dziesiąte już spotkanie przedstawicieli samorządów wszystkich szczebli oraz biznesu. W tle Festiwalu wiele spotkań, wystąpień i warsztatów dotyczących przyszłego okresu programowania oraz rozwijania marki Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Spotkanie otworzył Marszałek Województwa Gustaw Marek Brzezin oraz gospodarz Festiwalu Starosta Olsztyński Andrzej Abako. Przedstawiciel Powiatu Giżyckiego również bierze udział w tej niezwykle ciekawej imprezie.