X Jubileuszowe Otwarte Regaty Oświatowe o Puchar Starosty Giżyckiego

W dniach 16-17.09.2011 r. w Ośrodku Szkoleniowym Międzyszkolnej Bazy Sportów Wodnych w Rynie odbyły się X Jubileuszowe Otwarte Regaty Oświatowe o Puchar Starosty Giżyckiego. Regaty rozegrano w klasie Omega. W tegorocznych regatach wzięło udział 7 załóg reprezentujących ministerstwo Edukacji Narodowej, Powiat Kłodzki, Powiat Giżycki, Gminę Giżycko, Powiatowy Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Kętrzynie, Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu i Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych.

Sędzią głównym regat był dyrektor Międzyszkolnej Bazy Sportów Wodnych w Giżycku Pan Wojciech Caban.

Zwycięzcą regat została załoga Gminy Giżycko ze sternikiem Andrzejem Piekutowskim, II miejsce zajęła załoga Powiatu Giżyckiego ze sternikiem Markiem Szymczykiem, a miejsce III zajęła załoga Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych ze sternikiem Tomaszem Jaworskim.

Wszyscy uczestnicy regat otrzymali upominki a zwycięzcy wręczone przez Komandora regat Pana Kazimierza Ambroziaka puchary.

Regaty zostały zorganizowane przez Międzyszkolną Bazę Sportów Wodnych w Giżycku oraz Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za sprawne przeprowadzenie regat Panu Mirosławowi Kowalskiemu, dyrektorowi Centrum Promocji i Informacji Turystycznej w Giżycku – dr Robertowi Kempie, Ochotniczej Straży Pożarnej  w Rynie oraz wszystkim pracownikom Ośrodka Szkoleniowego w Rynie.

Dziękując uczestnikom za czysta sportową rywalizację oraz wspaniałą atmosferę serdecznie zapraszamy w 2012 na XI Otwarte Regaty Oświatowe o Puchar Starosty Giżyckiego.