XIII Regaty Oświatowe o Puchar Starosty Gizyckiego

1 - Kopia
W dniach 2-3 października na jeziorze Ryńskim odbyły się XIII Regaty Oświatowe o Puchar Starosty Gizyckiego. Do ryńskiej Bazy Sportów Wodnych przybyło i  na starcie stanęło 11 załóg z Giżycka, Rynu, Szczytna, Olsztyna, Warszawy i Kłodzka. W pięknej słonecznej aurze  i przy sprzyjających wiatrach odbyło się 6 wyścigów.

Zwyciężyła ekipa ZAZ-u Gizycko w składzie: Zbigniew Jatkowski, Robert Łukaszek, Dariusz Sosnowicz i Anna Zalewa, drugie miejsce załoga giżyckiej Oświatowej „Solidarności” – Dariusz Popczyński, Tomasz Kazukiewicz, Bartosz Orczyc-Musiałek, trzecie – ZUOK Spytkowo z Boguslawem Lachowiczem, Jackiem Jasionowskim, Anetą Wawrzoc i Anna Goliasz.

1

Zawody sprawnie przeprowadził Mirosław Kowalski z miejscową ratowniczo-techniczno-bosmańska ekipą.

Wyniki Regat do pobrania poniżej:

RO_2014_wyniki

Wojciech Caban