* XXXIV Sesja Rady Powiatu w Giżycku

XXXIV Sesja Rady Powiatu w Giżycku odbędzie się w dniu 28 listopada 2013 r. o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Giżycku

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji, stwierdzenie wymaganego quorum.
  2. Przyjęcie przez Radę protokołu XXXIII sesji z dnia 31 października 2013 r.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Sprawozdanie z bieżącej działalności Zarządu Powiatu i zapytania radnych.
  5. Wolne wnioski i zapytania radnych.
  6. Informacja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w zakresie przestrzegania prawa budowlanego w powiecie.
  7. Spotkanie z pełnomocnikiem Ministerstwa Obrony Narodowej do spraw obchodów setnej rocznicy I wojny światowej.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 5 przy Centrum Kształcenia Ustawicznego, Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Giżycku.
  9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie przeznaczenia środków z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2013 r.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu na rok 2013.
  11. Sprawy różne.
  12. Zamknięcie sesji.