Młodzież z Gizewiusza na zajęciach integracyjnych

To już tradycja II Liceum Ogólnokształcącego im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku, że na początku roku szkolnego, we wrześniu uczniowie klas pierwszych integrują się poprzez gry i zabawy przygotowane przez pedagoga szkoły p. Katarzynę Czerwińską.  I tym razem nie mogło być inaczej, klasa I a na swoją integrację wybrała się w piątek 9 września. A oto ich relacja:

„Korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się do Pierkunowa, aby na plaży, nad jeziorem Kisajno uczestniczyć w zajęciach integracyjnych. Ponieważ do celu naszej zabawy mieliśmy kawałek drogi, pojechaliśmy tam rowerami, a razem z nami nasza wychowawczyni – p. Dorota Małek i pedagog szkolny – p. Katarzyna Czerwińska. Wybór miejsca na integrację był oczywisty i wynikał z faktu, że chcieliśmy, aby w zajęciach wzięli udział wszyscy uczniowie naszej klasy, łącznie z Łukaszem, który na co dzień uczy się w domu, a nie w szkole.

Pani pedagog przygotowała dla nas dużo ciekawych i zabawnych gier i zabaw. Były zabawy z imionami, było przesyłanie informacji za pomocą rysunków, była zabawa prawda-fałsz, było dobieranie się w pary na podstawie różnych cech, były rozmowy a następnie wzajemne prezentacje, a na sam koniec udawanie różnych zwierząt. I co najważniejsze dużo śmiechu.

Przy zabawie czas minął bardzo szybko i zanim się nie obejrzeliśmy trzeba było wracać do Giżycka. To był dobrze spędzony czas. Kto chce zobaczyć jak się bawiliśmy zapraszamy do fotorelacji na fb pod linkiem: https://www.facebook.com/II-Liceum-Og%C3%B3lnokszta%C5%82c%C4%85ce-im-Gustawa-Gizewiusza-w-Gi%C5%BCycku-421303221260836/photos/?tab=album&album_id=1171472422910575