Zamiast nudzić się, przyjdź i baw się razem z nami!

Punkt Pośrednictwa Pracy i Młodzieżowe Centrum Kariery OHP zapraszają
W okresie od 27 stycznia do 7 lutego 2014 r. w ramach ferii zimowych pod nazwą „Przepis na sukces zawodowy” w Punkcie Pośrednictwa Pracy oraz Młodzieżowym Centrum Kariery OHP odbędą się specjalnie przygotowane zajęcia dla wszystkich zainteresowanych usługami z zakresu rynku pracy.

Doradca zawodowy dnia 5 lutego br. o godz. 15.00 przeprowadzi warsztaty pod hasłem „Poznajmy się i siebie. Samowiedza, jako źródło informacji o sobie. Budowanie wizerunku zawodowego”, na których nie zabraknie quizów i konkursów.

Natomiast pośrednik pracy, 7 lutego w godzinach 10.30-12.00 zorganizuje zajęcia pt. „Rozmowa kwalifikacyjna bez tajemnic”, które wprowadzą bezrobotnych, poszukujących pracy oraz uczących się  w świat rynku pracy i wskażą, jak aktywnie szukać pracy. Po zajęciach pracownicy OHP udzielać będą bezpłatnych konsultacji.

Oprócz zdobycia potrzebnej wiedzy, a także możliwości zatrudnienia, zapraszamy do integracji  i wspólnej  zabawy. Zamiast nudzić się w domu, lepiej spożytkować ten czas śmiejąc się i dowiadując o sobie czegoś nowego na spotkaniach ze specjalistami PPP i MCK.

Zapisy pod numerem telefonu (87) 428 15 03 lub osobiście w Punkcie Pośrednictwa Pracy oraz Młodzieżowym Centrum Kariery przy ul. Smętka 5, pokój 104 i 105.

Serdecznie zapraszamy!

Ewa Górska  doradca zawodowy