Zapraszamy do udziału w konkursie pt. „Umiejętności przyszłości”

Konkurs jest organizowany w ramach Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery 2023.
Kto może wziąć udział?
W konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby uczące się, w wieku 18-25 lat oraz młodzież zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy w Giżycku w wieku 18-30 lat zamieszkała na terenie powiatu giżyckiego.
Co należy zrobić?
Wykonać pracę na temat „Umiejętności w przyszłości” – forma dowolna – może być zdjęcie, filmik, rolka, plakat, piosenka…..nie ograniczamy kreatywności…
Jak się zgłosić?
Zgłoszenia do konkursu (formularz zgłoszeniowy i zgody na przetwarzanie danych i wizerunku) będą przyjmowane w terminie od 9 do 13 października 2023 r.:
  • Uczniowie: do pedagoga szkolnego/doradcy zawodowego w swojej szkole
  • Osoby zarejestrowane w PUP w Giżycku: zgłoszenie drogą elektroniczną na adres mailowy doradca1@gizycko.pup.gov.pl
Gala finałowa konkursu:
Swoją pracę należy zaprezentować na gali finałowej w dniu 20.10.2023 r. o godzinie 9.00 w auli w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku.
Każdy uczestnik otrzyma dyplom udziału i upominek.
Więcej informacji o konkursie w regulaminie i pod numerem telefonu (87) 429 64 55.
Regulamin, formularz zgłoszeniowy i zgody na przetwarzanie danych i wizerunku do pobrania na stronie: www.gizycko.praca.gov.pl lub u doradcy zawodowego/pośrednika pracy.
Organizatorem konkursu są: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP Giżycko, Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Giżycku Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji.
Partnerem konkursu jest PKP INTERCITY.
Źródło informacji: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku