Zapraszamy do udziału w Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych

15 grudnia br. (sobota) na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wydminach odbędzie się IV edycja Bożonarodzeniowej imprezy pn. „Impresje świąteczne – kiermasz LGD9”. Organizatorem imprezy jest Związek Stowarzyszeń Na Rzecz Rozwoju Gmin Północnego Obszaru Wielkich Jezior Mazurskich (LGD9) oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wydminach. Już dziś zapraszamy do udziału w Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych 2012.

Celem konkursu jest zachowanie tradycji budowania szopek bożonarodzeniowych, pobudzenie inwencji twórczej w zakresie inscenizacji szopek z wprowadzeniem akcentów regionalnych oraz prezentacja szopki bożonarodzeniowej jako elementu kultury chrześcijańskiej i narodowej.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, uczestnicy pozalekcyjnych i pozaszkolnych form edukacji oraz dorośli.

Pisemne zgłoszenie szopki na formularzu zgłoszenia należy przesłać na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Wydminach, ul. 40-lecia PRL 4, 11-510 Wydminy, lub adres mailowy: gok@gokwydminy.net w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 listopada 2012 roku.

Szopkę należy dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w Wydminach w terminie do dnia 8 grudnia 2012r. (sobota) do godz. 18.00.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 grudnia 2012 r. podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Wydminach.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  [pobierz]

REGULAMIN KONKURSU   [pobierz]