Zapraszamy na Bal „Osobowości Giżycka 2012 roku”

19 stycznia 2013 roku w Hotelu St. Bruno odbędzie się Bal „Osobowości Giżycka 2012 roku”, który organizuje Hotel St. Bruno**** w Giżycku razem z Radiem Planeta i Giżycko.Tv. Chcemy wspólnie uhonorować osobę z miasta nad Niegocinem, która w roku 2012 zrobiła coś wyjątkowego, poza swoimi obowiązkami, dla miasta i mieszkańców.

Wy też możecie napisać, kto według Was powinien zostać nagrodzony – napiszcie kogo proponujecie i dlaczego, swoje kandydatury przesyłajcie na adres gizycko@planeta.fm

Na Wasze propozycje czekamy do 7 grudnia.

Spośród wszystkich wytypowanych przez Was, przez Burmistrza Miasta Giżycka, Starostę Powiatu Giżyckiego i organizatorów przedsięwzięcia, specjalna komisja wybierze 5 kandydatów. Na nich będziemy głosować już drogą smsową. Zwycięzcę poznamy 19 stycznia podczas Balu, który połączony będzie z licytacja przedmiotów.

Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorego na ostrą białaczkę szpikową Marcina Buko z Giżycka.

Każdy z Was może czynnie włączyć się w całe przedsięwzięcie – możecie przynosić różnego rodzaju przedmioty na licytację do redakcji Radia Planeta Giżycko, przy ul. 3 Maja 2 w Hotelu Wodnik.

Wszystkich, którzy chcą być świadkiem całego zdarzenia zapraszamy 19 stycznia na Bal, bilety po 147,00 zł od osoby można kupić w Hotelu St. Bruno przy ul. św. Brunona 1 w Giżycku. Część z ceny biletu zostanie również przekazana na rzecz Marcina Buko.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Burmistrz Miasta Giżycka oraz Starosta Powiatu Giżyckiego.