Zapraszamy na spotkanie informacyjne „Wsparcie unijne na rozpoczęcie oraz rozwój działalności gospodarczej”

piInformujemy Państwa, że Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku organizuje w dniu 28 listopada 2014 r. spotkanie informacyjne pt.:  Wsparcie unijne na rozpoczęcie oraz rozwój działalności gospodarczej”. Spotkanie skierowane jest w szczególności do przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą.

logotypProjekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 i budżet państwa, realizowany we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju

Spotkanie informacyjne
„Wsparcie unijne na rozpoczęcie oraz rozwój działalności gospodarczej”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ełku zaprasza wszystkich zainteresowanych, w szczególności przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osoby rozpoczynające działalność gospodarczą na bezpłatne spotkanie informacyjne nt. „Wsparcie unijne na rozpoczęcie oraz rozwój działalności gospodarczej”.
Jego celem jest przybliżenie zagadnień związanych z możliwościami pozyskania środków finansowych na założenie i rozwój firmy w formie preferencyjnych pożyczek oraz zasady udzielania poręczeń dofinansowanych z Funduszy Europejskich.

Spotkanie odbędzie się w terminie 28.11.2014 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku, przy ul. Parkowej 12 w godz. 11.00 – 14.00.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Ełku.
Tel. 87 7341109/10, email: lpielk@warmia.mazury.pl

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest:
1.    dostarczenie formularza zgłoszeniowego osobiście do siedziby Punktu przy ul. Kajki 10 w Ełku lub przesłanie na adres mailowy: lpielk@warmia.mazury.pl do dnia 26 listopada 2014 r.
2.    potwierdzenie mailowe przesłane przez organizatorów spotkania.

Zapraszamy !

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – KLIKNIJ, ABY POBRAĆ FORMULARZ