Zaproszenie na przegląd muzyków- Śpiewadło 2022

Przed nami kolejna edycja Przeglądu solistów i zespołów dziecięcych i młodzieżowych oraz muzykujących rodzin powiatu giżyckiego – ŚPIEWADŁO 2022.
10 grudnia 2022 r. na scenie Giżyckiego Centrum Kultury zaprezentują się laureaci eliminacji gminnych zaplanowanych w Giżycku, Kruklankach, Miłkach, Rynie, Wilkasach i Wydminach.
Powołane przez organizatora jury wysłucha i oceni wykonawców, biorąc pod uwagę walory głosowe, muzykalność, ruch sceniczny, wartość artystyczną repertuaru oraz sposób interpretacji.
Organizatorem Przeglądu jest Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku przy udziale: Giżyckiego Centrum Kultury, Regionalnego Parku Edukacji Kultury i Turystyki w Rynie, Biblioteki i Ośrodka Kultury w Kruklankach, Ośrodka Kultury w Miłkach, Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Wilkasach, Gminnego Ośrodka Kultury w Wydminach i Centrum Animacji KOA.
Zapraszamy do udziału w eliminacjach i czekamy na laureatów.