Zaproszenie na spotkanie „Prawo organizacji pozarządowych – zmiany w 2022 r.

Żyjemy w świecie, w którym jedyną niezmienną rzeczą jest zmiana. Dotyczy to w szczególności obszaru prawa. Regulacje dotyczące działalności organizacji pozarządowych podlegają ciągłym modyfikacjom. Trudno za tym nadążyć. A dobrze wiemy, że nieznajomość prawa szkodzi. Dlatego też Stowarzyszenie ESWIP zaprasza na spotkanie pod hasłem „Prawo organizacji pozarządowych – zmiany w 2022 r.”, podczas którego pan Tomasz Pawłowski, ekspert z Fundacji trzeci.org opowie o:
• możliwych zmianach w aktualnie obowiązujących przepisach dotyczących organizacji pozarządowych;
• projektowanych ustawach, które wprowadzą nowe prawa i obowiązki dla stowarzyszeń, fundacji i innych podmiotów obywatelskich;
• inicjatywach w zakresie deregulacji i uproszczenia procedur działania III sektora w Polsce.

Spotkanie odbędzie się 23 lutego 2022 r. (środa) w godzinach 17.00-19.00 w formie zdalnej (online). Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny.

Informacje dla uczestników spotkania w Google Meet
Link do rozmowy wideo: https://meet.google.com/cuy-zbzy-tzg
(Opcjonalnie) Dołącz przez telefon: ‪(PL) +48 22 163 90 96‬, PIN: ‪106 945 051‬#
Dodatkowe numery telefonów: https://tel.meet/cuy-zbzy-tzg?pin=6333525995475

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem, w szczególności członków Rad Organizacji Pozarządowych, Rad Działalności Pożytku Publicznego i innych ciał reprezentujących organizacje pozarządowe.

W razie pytań lub uwag, należy kontaktować się z Markiem Jurzyńskim, tel. 665 121 582, e-mail: m.jurzynski@eswip.pl

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu Sesji Społecznych w projekcie „Kuźnia Ekspertów – Wsparcie III sektora Warmii i Mazur” realizowanym przez Stowarzyszenie ESWIP we współpracy z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Partnerem strategicznym projektu jest Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Zaproszenie na spotkanie 23 lutego 2022