Zaproszenie na szkolenie

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Zamknięcie roku 2023 w NGO”, które odbędzie się dnia 9 marca 2024 r. w Ełku.

Jeśli chcesz wiedzieć jak prawidłowo sporządzić sprawozdanie finansowe w NGO, poznać terminy, sposoby zatwierdzania i wysyłania sprawozdań finansowych, na co zwrócić uwagę, jakie załączniki dołączyć to zapisz się już dziś na szkolenie.

Szkolenie poprowadzi wieloletni praktyk – Kinga Wołotkiewicz. Od 2004r. nieprzerwanie związana z pozarządówką. Od zawsze blisko finansów, więc i w Stowarzyszeniu Adelfi przez lata współpracy zajmuje się działką finansów szeroko pojętych. Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na kierunku marketing i zarządzanie. Dodatkowo wiedzę swą uzupełniła ważnymi dla niej kursami: Szkoła Trenerów Organizacji Pozarządowych – XV edycja, Doradca biznesowy OIC Poland, Program Menadżerowie NGO Promengo – VI edycja oraz szeregiem szkoleń. Nie przestaje się szkolić i wciąż szuka możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy i doświadczenia.

Termin i miejsce:

09.03.2024 r. (sobota) w godzinach 09:00-16:00 z przerwami

ul. Jana i Hieronima Małeckich 3 lok. 1, 19-300 Ełk

Grupa odbiorców szkolenia:

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy w swoich organizacjach odpowiedzialni są za  sporządzanie sprawozdań finansowych.

Jak się zgłosić?

Aby się zgłosić należy do dnia 04.03.2024 do godz. 12:00 wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZhlG89_xXngu3PqTxHa_XovgcmTj9JwZKucdb2CfJ7Z5Zig/viewform?usp=sf_link

O udziale w szkoleniu decyduje potwierdzenie od Organizatora.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia wyżywienie.

W razie dodatkowych pytań lub niejasności związanych ze szkoleniem prosimy o kontakt z Dorotą Gutowską, e-mail: dorota.gutowska@adelfi.pl , tel. 798-349-266.

Projekt „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku” realizowany jest przez Stowarzyszenie Adelfi w partnerstwie ze Stowarzyszeniem ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

 

karta opisu szkolenia [POBIERZ]