Zaproszenie na szkolenie

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku, prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza na drugie z serii szkoleń pt. „Skąd pozyskiwać środki na działalność NGO? Źródła finansowania organizacji pozarządowych”. Szkolenie odbędzie się w dniach 11-12.05 br. w Piszu (dokładne miejsce szkolenia zostanie podane w późniejszym terminie).

Osobą prowadzącą szkolenie będzie Kinga Wołotkiewicz.

Celem szkolenia będzie zapoznanie uczestników z dostępnymi formami wsparcia podmiotów ekonomii społecznej, przegląd obecnie dostępnych źródeł finansowania w organizacjach pozarządowych oraz wyjaśnienie różnic między działalnością odpłatną i działalnością gospodarczą w PES.

Kto może wziąć udział?

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, w tym działaczy organizacji pozarządowych, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej. Zapraszamy również osoby bezrobotne i grupy nieformalne, które szukają swojej drogi zarobkowej, chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą lub chcą się dowiedzieć więcej o ekonomii społecznej.

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w szkoleniu należy do dnia 8 maja br. (do godziny 16.00) wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej na adres: paulina.szczesna@adelfi.pl lub dostarczyć osobiście na adres: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, ul. Małeckich 3/24, 19-300 Ełk.

Szkolenia o tej samej tematyce będą organizowane we wszystkich powiatach subregionu ełckiego. W związku z tym na szkolenie w dniach 11-12 maja br. w pierwszej kolejności będą kwalifikowane osoby z powiatu piskiego. 

Organizator zapewnia wyżywienie oraz materiały dydaktyczne.

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji na kolejne szkolenia będą na bieżąco umieszczane na stronie internetowej projektu. Zapraszamy do śledzenia strony: www.adelfi.pl

 

Formularz zgłoszeniowy [pobierz]

Program szkolenia [pobierz]

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w szkoleniach [pobierz]