Zatrudnianie w organizacji pozarządowej – seminarium online

Jeśli nie mogłeś uczestniczyć w seminarium organizowanym stacjonarnie a interesuje Cię obszar dotyczący zatrudniania w organizacjach pozarządowych to dla Ciebie jest ono organizowane w wygodnej formie online na platformie ZOOM. Zapisz się już dziś! Szczegóły odnośnie zapisów poniżej.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Adelfi zaprasza na bezpłatne seminarium pt. „Zatrudnianie w organizacji pozarządowej”.

Zakres tematyczny: Na seminarium omówiona zostanie tematyka zatrudnienia, angażowania wolontariuszy w organizacji pozarządowej i kosztów z tym związanych

Seminarium poprowadzi wieloletni praktyk – Kinga Wołotkiewicz. Od 2004r. nieprzerwanie związana z pozarządówką. Od zawsze blisko finansów, więc i w Stowarzyszeniu Adelfi przez lata współpracy zajmuje się działką finansów szeroko pojętych. Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na kierunku marketing i zarządzanie. Dodatkowo wiedzę swą uzupełniła ważnymi dla niej kursami: Szkoła Trenerów Organizacji Pozarządowych – XV edycja, Doradca biznesowy OIC Poland, Program Menadżerowie NGO Promengo – VI edycja oraz szeregiem szkoleń. Nie przestaje się szkolić i wciąż szuka możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy i doświadczenia.

Termin i miejsce: 10.07.2024 (środa) w godzinach 14:00 – 17:30

Seminarium odbędzie się w trybie online na platformie ZOOM.

Grupa odbiorców seminarium: Na seminarium zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką seminarium w szczególności organizacje pozarządowe, które zastanawiają się nad własną działalnością w obszarze ekonomii społecznej.

Jak się zgłosić?

Aby się zgłosić należy do dnia 09.07.2024 r. (poniedziałek) do godz. 10:00 wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej:

https://forms.gle/kp2K8C9qG6wmwWuj6

O udziale w seminarium decyduje potwierdzenie od Organizatora.

Osoby zakwalifikowane na seminarium otrzymają na e-maila link umożliwiający udział w seminarium

Udział w seminarium jest bezpłatny.

W razie dodatkowych pytań lub niejasności związanych z seminarium prosimy o kontakt z Dorotą Gutowską drogą elektroniczną (email:dorota.gutowska@adelfi.pl) lub telefoniczną 798349266.

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku”, który realizowany jest przez Stowarzyszenie Adelfi w partnerstwie ze Stowarzyszeniem ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.