Żeglarskie „ostatki” w Mrągowie

Mrągowo4 - Kopia
Bardzo dobre wyniki i medale z Mistrzostw Bazy w Mrągowie i Mistrzostw Województwa w windsurfingu przywieźli zawodnicy Giżyckiej Grupy Regatowej.

W klasie OPT wygrała Amelia Dziąba pozostawiając  w tyle 85 rywali. Brąz w kat. Dziewcząt wywalczyła Joanna Fabisiak /15 gen./.  W kategorii do 9 lat Chłopców złoto dla Patryka Chełkowskiego, srebro dla Jakuba Kluka; w kategorii do 9 lat Dziewcząt złoto zdobyła Amelia Potejko.
W klasie 420 2 lokata dla duetu Julia Szmit – Hanna Dzik.
W windsurfingowej klasie Techno – Jędrzej Cituk – 3 /4 gen./;  w kategorii Dziewcząt złoto dla Julii Fabisiak, brąz dla Marii Urban.

W Mistrzostwach Województwa rywalizowało 12 zawodników, a w Mistrzostwach Bazy 39. Udany debiut zaliczył Filip Szmit – czołowy Optimiściarz kraju, który  z „marszu” zajął 29 miejsce.
W RS: X  Kobiet – brąz dla Martyny Nowickiej /8 gen./
Wyjazd i start doszedł do skutku dzięki wydatnej pomocy rodziców zawodników.