Zmarł Czesław Stankiewicz, znany giżycki przedsiębiorca, społecznik, miłośnik Mazur

Z ogromnym żalem przyjąłem wiadomość o śmierci Czesława Stankiewicza znanego giżyckiego przedsiębiorcy i zaangażowanego społecznika.

To człowiek, który pozostanie w naszej pamięci jako współorganizator wielu wydarzeń społecznych i kulturalnych, współorganizator licznych regat odbywających się na terenie Ośrodka Żeglarskiego LOK. Nie sposób nie wspomnieć o udziale Czesława Stankiewicza w organizowanym corocznie przez Powiat Giżycki Warmińsko-Mazurskim Turnieju Motoryzacyjnym dla uczniów szkół średnich, Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, organizacji imprez sportowych, rekreacyjnych i turystycznych ze szczególnym uwzględnieniem elementów związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

Czesław był postrzegany jako niezawodny kolega i przyjaciel oraz zaangażowany inicjator i organizator wielu wspólnych poczynań.

Najbliższym składam wyrazy głębokiego współczucia.

Starosta Giżycki – Mirosław Dariusz Drzażdżewski

zdjęcie: gizycko.pl M.Kulas-Szyrmer