Zmarła Anna Wasilewska – posłanka na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej z regionu Warmii i Mazur

Z wielkim smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci w dniu wczorajszym Anny Wasilewskiej posłanki Koalicji Obywatelskiej z okręgu olsztyńskiego. Prawie całe swoje życie zawodowe poświęciła sprawom samorządowym Olsztyna i Województwa Warmińsko-Mazurskiego, pozostawiając liczne ślady swojej działalności i życzliwości również w Powiecie Giżyckim. Swoje samorządowe doświadczenie przeniosła z powodzeniem do pracy i służby posła w ostatnich dwóch kadencjach Sejmu RP.

Wielka strata i żal.
W imieniu Zarządu Powiatu w Giżycku rodzinie zmarłej oraz wszystkim bliskim jej osobom składamy szczere wyrazy współczucia.

Starosta Giżycki                                                         Wicestarosta Giżycki

Mirosław Dariusz Drzażdżewski                                            Mateusz Sieroński