ZSZ nr 4 na Targach Aktywizacji Zawodowej

Obraz 024 - Kopia21 października 2015 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Giżycku odbyły się Targi Aktywizacji Zawodowej „Twoja droga do sukcesu”. Wydarzenie, pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Giżyckiego oraz Burmistrza Miasta Giżycka, było doskonałą okazją, by  delegacja uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 4, działającej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Giżycku miała okazję zaprezentować ofertę edukacyjną szkoły.

Opiekunem grupy była Pani Agnieszka Krajewska. Celem Targów Aktywizacji Zawodowej było wskazanie młodym ludziom dostępnych możliwości aktywizacji zawodowej i zatrudnienia poprzez prezentację przedsiębiorstw, lokalnych, firm i placówek edukacyjnych oraz szkoleniowych, a także popularyzację innych instytucji świadczących usługi na rzecz młodzieży.

Obraz 024Obraz 030