Życzenia wszystkim samorządowcom z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

W dniu dzisiejszym, tj. 27 maja 2022 roku obchodzimy 32 rocznicę pierwszych wyborów samorządowych. Dzień upamiętniający to niezwykle ważne wydarzenie został ustanowiony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Dniem Samorządu Terytorialnego.

Z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim mieszkańcom Powiatu Giżyckiego, wszystkim pracownikom Starostwa Powiatowego w Giżycku oraz pracownikom innych jednostek samorządu terytorialnego, radnym, sołtysom, członkom rad sołeckich, organizacjom pozarządowym, przedsiębiorcom i innym podmiotom, które współtworzą samorząd naszej „Małej Ojczyzny”. Przyjmijcie Państwo ogromne podziękowania za 32-letnią owocną współpracę, która przyczyniła się do wspaniałego rozkwitu naszych Gmin i Powiatu.

Życzymy Wszystkim Państwu dużo wytrwałości oraz samych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym, aby wspólne wysiłki były zawsze zauważane i doceniane przez społeczeństwo.

Starosta Giżycki                                 Przewodnicząca Rady Powiatu w Giżycku

Mirosław Dariusz Drzażdżewski                                 Monika Łępicka-Gij

Wicestarosta

Mateusz Sieroński