Badanie satysfakcji klienta w Starostwie Powiatowym

W dniach 21 października – 30 listopada 2013 r. prowadzone jest w Starostwie Powiatowym w Giżycku badanie satysfakcji klienta. Uprzejmie prosimy o poświęcenie chwili czasu i wypełnienie ankiety pod kątem spełnienia Państwa oczekiwań w stosunku do pracy naszego Urzędu.

Państwa opinie służyć będą podniesieniu jakości świadczonych usług i pozwolą nam stale doskonalić jakość pracy Starostwa Powiatowego w Giżycku.

Możecie Państwo to zrobić na 3 sposoby:

1.  wypełnić ankietę w Starostwie Powiatowym i wrzucić do urn znajdujących się:

• w budynku przy Al. 1 Maja 14 – na parterze przy wejściu do sekretariatu i na korytarzu przy Wydziale Komunikacji,
  • w budynku przy ul. Wyzwolenia 2 – na I piętrze przy Wydziale Geodezji i III piętrze przy Wydziale Budownictwa,

2. pobrać druk ankiety znajdujący się TUTAJ, wypełnić go i odesłać pocztą elektroniczną
    na adres: kontrola@gizycko.starostwo.gov.pl

3.  wypełnić ankietę on-line TUTAJ

Dziękujemy bardzo za poświęcony czas.