roefsRegionalny Ośrodek EFS w Ełku zaprasza na BEZPŁATNE seminarium informacyjne „Jak ustrzec się błędów w trakcie realizacji projektów dofinansowanych z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki?,”  które odbędzie się dnia 11 czerwca br. w Ełku przy ul. Małeckich 3 w sali 36.

Spotkanie ma na celu zapoznanie uczestników m.in. z  zasadami kontroli projektów POKL, z tym jak powinna wyglądać kompletna dokumentacja projektu, jak ustrzec się  najczęściej popełnianych błędów w projektach konkursowych i systemowych oraz jak korygować nieprawidłowości.

Aby zgłosić się na seminarium należy pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony internetowej organizatora (pliki do pobrania) i przesłać na adres mailowy info_elk@roefs.pl do dnia 10 czerwca 2013 r. do godziny 12:00.
Program spotkania także znajduje się na stronie internetowej Regionalnego Ośrodka EFS.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z personelem Ośrodka drogą mailową (info_elk@roEFS.pl) lub telefonicznie (87 307 03 28, 536 39 37 55).