Światowy sukces KREATYWNEJ młodzieży z Giżycka!

desertedDrużyna DesertedbyIdeas – w skład której wchodzili uczniowie Gimnazjum w Wilkasach, zwyciężyła w Światowym Finale Olimpiady Kreatywności, który odbył się w Knoxville w Stanach Zjednoczonych. Podczas  finału Destination Imagination  drużyna DesertedbyIdeas z Gimnazjum w Wilkasach zajęła I miejsce oraz wyróżniona została nagrodą specjalną w przygotowaniu dekoracji, której tematem był kamuflaż w przyrodzie pod nazwą  „In Plain Sight” oraz zaprezentowanie przedstawienia.

iskierkiNatomiast w wyzwaniu improwizacyjnym „Ale news!” drużyna DI Iskierki (Firelights) ze Szkoły Podstawowej nr 4 zdobyła srebro.

Dflyhighrużyna DI Flyhigh z II LO w Giżycku im. Gustawa Gizewiusza zajęła ósme miejsce  w  wyzwaniu pn.Zasięg „Mema zrób!” „The Meme Event”.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM DRUŻYNOM !!!