Apel o pomoc Wójta Gminy Janowiec Kościelny

1 sierpnia 2021 roku w wyniku wybuchu gazu w m. Safronka dach nad głową straciło dziewięć rodzin. To trauma dla właścicieli mieszkań, którzy w jednej chwili utracili dorobek życia. Oprócz mieszkań stracili wszystko co w nich się znajdowało.

Samorząd gminny wspiera poszkodowanych mieszkańców w możliwie najszerszym zakresie. Wójt Gminy Janowiec Kościelny zwraca się w apelu z prośbą o wsparcie potrzebujących.

APEL WÓJTA GMINY JANOWIEC KOŚCIELNY (kliknij w link, aby przeczytać apel)

Fundacja NIDA prowadzi zbiórkę na rzecz poszkodowanych.
Wpłat można dokonywać na konto:
53 8834 0009 2001 0000 5005 0006 z dopiskiem „Darowizna Safronka”
W kwestii pomocy rzeczowej proszę o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej- tel. 89 626 20 44 ; 626 20 65; e- maili: gops@janowieckoscielny.info
zdjęcia pomoc dla poszkodowanych Safronka zdjęcia pomoc dla poszkodowanych Safronka zdjęcia pomoc dla poszkodowanych Safronka zdjęcia pomoc dla poszkodowanych Safronka