Zaproszenie na wyjazd studyjno-szkoleniowy

Związek Stowarzyszeń Na Rzecz Rozwoju Gmin Północnego Obszaru Wielkich Jezior Mazurskich (LGD9) zaprasza na jednodniowy wyjazd studyjno-szkoleniowy pn. „Kreatywne zastosowanie OZE w praktyce” do Kozarka Małego, który odbędzie się 09 września 2022r. (piątek).

Celem wyjazdu jest poznanie dobrych praktyk oraz udział w warsztatach podnoszących wiedzę nt. odnawialnych źródeł energii.

Wyjazd skierowany jest do osób z obszaru 9 gmin członkowskich LGD9: Węgorzewo,  Budry, Pozezdrze, Srokowo, Giżycko (z wyłączeniem miasta), Miłki, Wydminy, Kruklanki, Ryn.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo biuro@mazurylgd9.pl lub telefonicznie +48 728 821 575.

Wyjazd organizowany jest w ramach projektu pn. „Energetyka prosumencka – informacja, edukacja, promocja” dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze 2014-2020.

Program wyjazdu [pobierz]