Obchody Święta Policji w Giżycku

22 lipca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku odbyły się obchody Święta Policji. Dzień ten jest okazją do wyrażenia słów podziękowania i uznania dla profesjonalnej i pełnej poświęcenia służby w obronie porządku publicznego, bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców Powiatu Giżyckiego. Starosta Giżycki Mirosław Dariusz Drzażdżewski złożył z tej okazji Komendantowi oraz wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym Komendy Powiatowej Policji w Giżycku najlepsze życzenia a Paniom wręczył róże.

Komendant Powiatowy Policji w Giżycku insp. Andrzej Mazurek oraz insp. Tadeusz Boszko (w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie) odznaczyli wyróżnionych policjantów oraz wręczyli akty mianowania na wyższy stopień służbowy. W tym roku awansowanych na wyższy stopień było 40 policjantów.

Wręczone zostały także srebrne medale za długoletnią służbę, brązowe medale za zasługi dla pożarnictwa oraz brązowe odznaki „Zasłużony Policjant” .

Więcej informacji tutaj